0517 234 234

sobre nosaltres

Sleepships.nl és una oficina de reserves independent per a vaixells xàrter. Disposem de la major gamma de vaixells a nivell nacional i, per tant, podem oferir el vaixell més adequat per a cada sol·licitud. Quan reserveu amb nosaltres, pagueu el mateix preu fix que a qualsevol altre lloc. Guiat pels millors consells. Es pot contactar amb els nostres empleats per telèfon diàriament de 8.30 a 17.00 h. Estan encantats d’ajudar-vos amb els seus coneixements professionals a la recerca d’un vaixell adormit adequat. A més de Sleeping Ships.nl, també hi ha la part: Zeilende Ships.nl.

L'empresa va començar fa més de 18 anys a Franeker i, amb els anys, s'ha convertit en un soci fort i fiable al món de la carta. L’oficina estarà ubicada a Leeuwarden a partir del 2020.

Ens agradaria presentar-vos a vosaltres:

Mark Jongedijk, director general
info@slaapschepen.nl

Marlous Stock, negoci de vendes
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simon, operacions
louise@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, oci vendes
anja@slaapschepen.nl

Anita ten Velde, oci de venda
anita@sleepingships.nl

Anne Wil Boterman
annewil@sleepingships.nl

Titia Huisman, tenidoria de llibres
titia@slaapschepen.nl

Laura Steringa, Recursos Humans
laura@sleepingships.nl

Harry Wedzinga, desenvolupament web
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, responsable de SEO / Contingut
carina@slaapschepen.nl