0517 234 234

sobre nosaltres

Slaapschepen.nl és una agència independent de reserves per a vaixells charter. Tenim la major selecció de vaixells a nivell nacional i, per tant, podem oferir el vaixell més adequat per a cada aplicació. Si es reserva amb nosaltres, paga el mateix preu fix que en altres llocs. Acompanyat dels millors consells. Els nostres empleats es poden arribar per telèfon des de 8.30 a 17.30 cada dia. Amb molta il·lusió, us ajudaran amb els seus coneixements professionals a trobar un barret de dormir adequat. A més de Slaapschepen.nl també hi ha la part ZeilendeSchepen.nl.

La companyia va començar fa 15 a Franeker i, amb el pas del temps, s'ha convertit en un soci fort i fiable del món charter. Des de l'abril de 2018, l'oficina està ubicada a Wirdum.

Ens agradaria presentar-nos:

Mark Jongedijk, director gerent
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, Oci de vendes
anja@slaapschepen.nl

Marlous Stock, Oci de vendes
marlous@slaapschepen.nl

Ingrid van de Pol, Oci de vendes
ingrid@slaapschepen.nl

Titia Huisman, Comptabilitat
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, Webdevelopment
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, Gestió de continguts
carina@slaapschepen.nl