934.155.141

sobre nosaltres

Slaapschepen.nl és una agència independent de reserves per a vaixells charter. Tenim la major selecció de vaixells a nivell nacional i, per tant, podem oferir el vaixell més adequat per a cada aplicació. Si es reserva amb nosaltres, paga el mateix preu fix que en altres llocs. Acompanyat dels millors consells. Els nostres empleats es poden arribar per telèfon des de 8.30 a 17.00 cada dia. Amb molta il·lusió, us ajudaran amb els seus coneixements professionals a trobar un barret de dormir adequat. A més de Slaapschepen.nl també hi ha la part ZeilendeSchepen.nl.

L’empresa va començar fa més de 18 anys a Franeker i s’ha convertit al llarg dels anys en un soci fort i fiable en el món de la nàutica. Des del mes d’abril 2018, l’oficina es troba a Wirdum.

Ens agradaria presentar-nos:

Mark Jongedijk, director gerent
info@slaapschepen.nl

Vendes Marlous, vendes
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simon, operacions
louise@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, Oci de vendes
anja@slaapschepen.nl

Martina Zijlstra, venda d’oci
martina@slaapschepen.nl

Titia Huisman, Comptabilitat
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, Webdevelopment
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, responsable de SEO / Contingut
carina@slaapschepen.nl