0517 234 234

sobre nosaltres

Slaapschepen.nl és una agència de reserves independent per a vaixells xàrter. Disposem de la gamma més àmplia de vaixells a nivell nacional i, per tant, podem oferir el vaixell més adequat per a cada sol·licitud. Quan reserveu amb nosaltres, pagueu el mateix preu fix que a qualsevol altre lloc. Acompanyat dels millors consells. Es pot contactar amb els nostres empleats per telèfon cada dia de 8.30:17.00 a XNUMX:XNUMX. Estaran encantats d'ajudar-vos amb els seus coneixements professionals en la cerca d'un vaixell adormit adequat. A més de Slaapschepen.nl, també hi ha la secció ZeilendeSchepen.nl.

L'empresa va començar fa més de 18 anys a Franeker i, amb els anys, s'ha convertit en un soci fort i fiable al món de la carta. L’oficina estarà ubicada a Leeuwarden a partir del 2020.

Ens agradaria presentar-vos a vosaltres:

Mark Jongedijk, director gerent
info@slaapschepen.nl

Vendes Marlous, vendes
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simon, operacions
louise@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, Oci de vendes
anja@slaapschepen.nl

Titia Huisman, Comptabilitat
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, Webdevelopment
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, responsable de SEO / Contingut
carina@slaapschepen.nl