0517 234 234

sobre nosaltres

Sleepships.nl és una oficina de reserves independent de vaixells de lloguer i un intermediari, entre altres coses, en allotjament temporal a bord dels vaixells de passatgers del Rin. Tenim la gamma més gran de vaixells a tot el país i, per tant, podem oferir el vaixell més adequat per a cada sol·licitud. Quan reserveu amb nosaltres, pagueu el mateix preu fix que en qualsevol altre lloc. Guiat pels millors consells. Els nostres empleats es poden contactar per telèfon cada dia de 8.30 a 17.00 h. Estan encantats d'ajudar-vos amb els seus coneixements professionals en la vostra recerca d'un vaixell per dormir adequat. A més de Sleeping Ships.nl, també hi ha la part: Zeilende Ships.nl. També trobareu informació més detallada sobre l'allotjament temporal a bord dels vaixells de passatgers al nostre lloc web Hotel Ships.nl.
L'empresa va començar a Franeker l'any 2010 i s'ha convertit al llarg dels anys fins a convertir-se en un soci sòlid i fiable en el món del xàrter. L'oficina es troba a Leeuwarden des del 2015.

El nostre equip

Ens agradaria presentar-vos a vosaltres:

Mark Jongedijk, director general
info@slaapschepen.nl

Marlous Stock, negoci de vendes
marlous@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, oci vendes
anja@slaapschepen.nl

Anita ten Velde, oci de venda
anita@sleepingships.nl

Titia Huisman, tenidoria de llibres
titia@slaapschepen.nl

Marianne Smit, comptabilitat
marianne@sleepingships.nl

Laura Steringa, Recursos Humans
laura@sleepingships.nl

Harry Wedzinga, desenvolupament web
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, responsable de SEO / Contingut
carina@slaapschepen.nl